Дом за възрастни хора провежда състезание „Street Fighter 6“ между възрастни и млади играчи

02.09.2025, 10:00

Френска компания за домове за възрастни хора е домакин на турнир по Street Fighter 6, където възрастни играчи се обединяват с по-млади, за да се състезават за голямата награда: пътуване до Evo France този октомври.

   
 
Дом за възрастни хора провежда състезание „Street Fighter 6“ между възрастни и млади играчи

Domitys, един от водещите домове за възрастни хора в Европа с общности във Франция, Белгия и Италия, е домакин на турнир по Street Fighter 6, който събира възрастни и по-млади играчи.

Базирана предимно във Франция, компанията ще включи четири от своите домове в състезанието. Победителят ще спечели пътуване до Evo France този октомври, едно от най-големите събития за бойни игри в страната.

Наречен "Купата на Домитис", турнирът сдвоява един млад играч на възраст между 18 и 30 години с играч над 60 години. Младите състезатели могат да се регистрират индивидуално и да бъдат съчетани с обитател на дом в Домитис или могат да се регистрират заедно с родител или баба или дядо, за да участват като отбор.

Събитието е замислено да бъде приобщаващо, с няколко регионални квалификационни кръга, насрочени през септември 2025 г. Всеки квалифицирал се ще следва формат с една елиминация, като мачовете ще се играят като най-добри от три сета. Отборите, които загубят сет, се елиминират, като на всяка двойка се дават три мача, за да демонстрират уменията си, преди да бъдат елиминирани.

   
 
ДОБАВИ КОМЕНТАР 
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ