"Когато нещо не се получава така, както го плануваш, направи го по друг начин. Ако и така не се случи, просто направи нещо друго. Всичко се случва с причина и винаги за наше добро."
Е, най-вероятно точно това е казал Ангела на дясното рамо на големия (буквално) Дуейн Уейд, когато лявото му коляно започна да му създава проблеми още по време на плейофите в сезона на NBA. В крайна сметка се стигна до операция и цялата случка го изхвърли зад борда на гигантския кораб, наречен "Олимпийски игри Лондон 2012".
Не мислете обаче, че този баскетболен гигант си стои вкъщи, циври и се самосъжалява. Дуейн се забавлява като пич и дори е решил да се възползва от неисканата почивка, като направи нещо наистина добро. Баскетболистът се свързал с компанията Del Toro и заедно са напът да разработят съвместна линия обувки, в които Уейд ще вложи собствения си усет за стил и модерност.
Напълно подкрепяме идеята на Уейд и смятаме, че ще се получат наистина добри неща, тъй като предложенията на Del Toro като цяло са доста интересни и качествени.
Сега, тъй като под ръка имаме само тийзъра за предстоящата колекция, предлагаме ви все пак да видите и някои от предложенията на Del Toro, за да разберете все пак каква ще бъде основата, върху която Дуейн ще надгражда.
Браузърът ви не се поддържа повече. Моля, преминете на модерен браузър.





