Вчера отскочихме до Бразилия съвсем косвено като ви запознахме с неустоимата Грейси Карвальо. Днес отново ще се докоснем до магията на Южна Америка. Този път виновни за това имагинерно пътуване са любимите ни div-и от Victoria's Secret.
Сигурни сме, че основната цел да снимат нов каталог за бански е да подразнят навлечените, треперещи и потиснати от зимата български мъже, но тъй като решиха да споделят горещите си фотоси и с нас, сме готови да им простим.
Връзката с Бразилия в случая е, че новите модели на Victoria's Secret са вдъхновени именно от плажовете в родината на кафето. Самата фотосесия обаче е заснета по пясъчните брегове на митичното кътче Бора Бора. Едва ли има по-подходящо място от това райско кътче, в което ангелите на VS да демонстрират перфектните извивки на божествените си тела.
Корица на каталога е Кандис Суанепул, която отдавна заема специално място в нашите сърца и фантазии. Компания обаче и правят също толкова сексапилните Алесандра Амброзио и Лили Олдридж. Към трите обаче се присъединяват и прелестните Едита Вилкевичуте. Едита е родена на 1 януари 1989 г. в Литва и, ако колегите от бреговете на Балтийско море не са я включили в националните си съкровища, е крайно време да го направят.
Едва ли има какво повече да се каже за тази пареща фотосесия на Victoria's Secret, затова ви съветваме да последвате нашия пример и да се гмурнете в огнената галерия, която сме ви приготвили с помощта на тези лъстиви ангелчета.