Днешният ден започва с чудесна новина. Откриха, че мързелът е дота продуктивен и ни помага да пожънем успех. Но, за да ни помогне наистина, трябва да се научим как да мързелуваме правилно.
Защо мързелът е полезен за нас?
1. Повишава се...
В Twitter стана популярно хората да споделят свои словесни изпускания, от които се срамуват и до днес. Сигурни сме, че се е случвало и на теб!
Вместо "СЛЕДВАЩА СПИРКА" казах "Лека нощ" на целия микробус!
***
Веднъж, след като работех в...
Ежеседмичната ни класация на най-бруталните смешки, които опорочиха интернет е готова. Какво съчиниха изродите пред компютрите тази седмица?
Докторе, боли ме стомахът.
Какво си ял и пил днес?
Ципура на скара и бяло френско вино.
Не сме...
Да видим какво са ти подготвили всички онези хора в интернет, които ти доволно псуваш всеки ден. Може да се радваш, че поне е петък... ако е някаква утеха.
Колкото и да не ти се вярва, понякога песните на популярните изпълнители имат дълбок замисъл. Даже някои от тях са написани за други знаменитости. Някои от песните дори имат много интересни предистории.
Miley Cyrus - Wrecking Ball за Лиъм Хемсуърт
...
Кристиян Найгард създава комикси, които носят в себе си доста песимизъм, но са някак забавни и поучителни от друга страна. Това, което ни грабва неочаквания край, който в повечето случаи е доста мрачен и поражда размисъл.
На твоето внимание: "Най-добрите смешки от социалните мрежи до сряда". Само най-доброто от най-доброто.
- Поручик Ржевски, помните ли своята първа учителка?- Не е учителка. Първата беше медицинска сестра
***
Седят двама рибари в една лодка....
Има моменти, в които отваряш хладилника, поглеждаш към зеленчуците и си сигурен, че виждаш малък дакел. Колкото повече се вглеждаш, толкова повече ти прилича на дакел. А всъщност някаква хартийка, залепнала за гърба на хладилника. Е, днес ще ти...
Докато на много от нас морето ни се размина през изминалата година, то козичките си прекарват добре сред големите сини вълни. Ние се жалваме, а те сърфират като истински професионалисти.
Но от къде идва тази страст на козата към сърфа?
Дан...